Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Ostatni, najdłuższy, najtrudniejszy, najciekawszy ...

Finałowy etap obfitował w wiele "naj" - najdłuższy, najcieplejszy, najciekawszy, najtrudniejszy... Start o godzinie 8.00, na termometrze 20 stopni, w kulminacyjnym momencie temperatura wskoczyła na 32 "poziom".

          _18K3093

Pierwsza część trasy wiodła w paśmie Baraniej Góry (tu był nawrót dystansu Challenge), następnie zawodnicy z grupy Trophy przemieszczali się w kierunku Zielonego Kopca, by po zdobyciu Malinowskiej Skały nawrócić w stronę południową i przez Przysłop, Stecówkę wrócić do bazy zawodów w Istebnej Zaolziu. 

          _18K3183

Żar lał się z nieba, trudna i techniczna trasa nie dawała chwili wytchnienia, luźne kamienie, śliskie skały, szybkie zbiegi i mozolne podejścia - tak ostatni etap imprezy zapamiętają wszyscy uczestnicy.

         _18K3224

Niewątpliwie wyjątkowym elementem "estetycznym" były widoki na Pasmo Skrzycznego na północy i Pasmo Rysianki na południu - te choć na chwilę dawały "wirtualne" wytchnienie zawodnikom, którzy tego dnia mierzyli się z dystansem niemal maratońskim oraz 1700 metrów przewyższenia.

        _18K3255

Wszystkie nagromadzone emocje wybuchały na mecie, koszulki Finiszera w pewnym stopniu finalizowały trzydniowe zmagania.

          _O0C1035

Końcowa dekoracja podsumowała inaugurayjną edycję Dynafit Run Adventure. Wyniki znajdziecie tu
Gratulujemy wszystkim zawodnikom, doceniamy Wasz wysiłek, samozaparcie oraz ponadstandardową wytrzymałość fizyczną i psychiczną. Dziękujemy zwycięzcom, Finiszerom i wszystkim kibicom. Pierwszy etapowy ultra marathon przechodzi do historii. 

        _18K3612

Do zobaczenia za 285 dni - startujemy w piątek 01.05.2015 o 08.00